70-lecie E-dziennik Plan lekcji Biblioteka Galeria

Sprawdź także

Matura 2015 Klub sportowy Odkrywcy talentów szczep samorząd Poprzednia wersja witryny Rodzina 500 plus Certyfikat

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA  NADOBOWIĄZKOWE / KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W GIMNAZJUM NR 8

w II semestrze roku szkolnego  2016/2017

 

Lp.

Rodzaj zajęć / nazwa koła

Prowadzący/

 ilość uczniów

Terminy spotkań

1.

Koło polonistyczne

A. Górecka

poniedziałek 14.30

 

2.

Koło polonistyczne

 

E. Łomnicka

wtorek 8.00

3.

Koło polonistyczne

I. Karbowska

 

piątek 13.40

 

4.

Koło biologiczno-ekologiczne

E. Michalewicz

wtorek 15.30

 

5.

Koło biologiczno-ekologiczne

G. Bemnarek

czwartek 13.40

 

6.

Koło języka włoskiego

M. Kamińska

środa 15.20,

 piątek 14.30

7.

Koło chemiczne

A. Rojek-Oleńska

piątek 13.40

 

8.

Zajęcia wyrównawcze z j. rosyjskiego

M. Chylińska

czwartek 13.40

 

9.

Koło z języka angielskiego

M. Warno

piątek 12.45

10.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

H. Rochowicz

wtorek 8.00

 

11.

Koło geograficzne

J. Mazuś

poniedziałek  15.30,

piątek 11.50

 

12.

Zajęcia sportowe – unihokej

 

A. Ratkowska

środa 17.00

13.

Zajęcia sportowe – gry zespołowe

 

A. Bartnicki

wtorek 17.00

ZAJĘCIA  NADOBOWIĄZKOWE / KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

w II semestrze roku szkolnego  2016/2017

 

Lp.

Rodzaj zajęć / Nazwa koła

Prowadzący

Terminy spotkań

1.

Język polski- konsultacje

dla uczniów klasy IIId

Lucyna Murawska

Środa

13.40- 14.25

2.

Język polski- konsultacje

przed maturą dla klasy IIIc

Lucyna Murawska

Poniedziałek   10.55- 11.40

Środa   14.35- 15.20

3.

Zajęcia dodatkowe-

przygotowanie do matury dla

klasy IIId

 

Dorota Pawłowska

 

4.

Kółko matematyczne

 

Beata Sucharska

 

5.

Kółko j. angielskiego

Małgorzata Warno

Poniedziałek

14.35- 15.20

6.

Koło j. angielskiego

Patrycja Kugler

Poniedziałek

8.00- 9.00

7.

Koło j. angielskiego

Hanna Rochowicz

Czwartek

15.20

8.

Koło j. rosyjskiego

Maria Chylińska

Wtorek

8.00

9.

Język łaciński w naukach

medycznych Latinitas Medicinas

Ewa Skorupa

Wtorek   10.00- 10.45

Środa   9.00- 9.45

10.

Spotkania z antykiem i językiem

łacińskim

Ewa Skorupa

Środa

11.50- 12.35

11.

Konsultacje biologiczno –

ekologiczne

Ewa Michalewicz

Wtorek

15.30

12.

Koło geograficzne

Janina Mazuś

Poniedziałek

14.35- 15.20

13.

Koło chemiczne dla uczniów

Klasy Ic

Leszek Lenart

Poniedziałek

10.55

14.

Chemia – konsultacje przed maturą

Dla uczniów klasy IIIb

Leszek Lenart

Poniedziałek

8.55 – 9.40

15.

Chemia – konsultacje przed maturą

Dla uczniów klasy IIIc

Leszek Lenart

Poniedziałek

14.25 – 15.10

16.

Koło historyczne

Monika Andrzejczyk

Wtorek    13.40 – 14.25
środa    12.45 – 13.30

17.

Historia – konsultacje dla klas I - III

Marzena Kosińska

Wtorek

15.30 – 16.30

18.

Przygotowanie do konkursu

Teologicznego i biblijnego

s. Anna Ratajczyk

 

19.

Koło pierwszej pomocy

Angelika Romanik

Czwartek

14.45 – 15.30

20.

Szczep WANBLI

Adrian Szymański