E-dziennik Plan lekcji Biblioteka Galeria Rok dla Niepodległej Zielona Flaga Konkurs Bóbr

Sprawdź także

Matura 2015 Klub sportowy Odkrywcy talentów szczep samorząd Poprzednia wersja witryny Rodzina 500 plus Certyfikat

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA NADOBOWIĄZKOWE / KOŁA ZAINTERESOWAŃ

W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

 

Rodzaj zajęć / nazwa koła

Prowadzący zajęcia

Terminy spotkań

1.

Zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 3e

Adrianna Adamek – Świechowska

 

wtorek 8.55-9.40

2.

Zajęcia teatralne

Adrianna Adamek – Świechowska

 

do uzgodnienia

3.

Koło historyczne

Piotr Ciach

 

wtorek 14.35-16.15

4.

Koło Zielonej Flagi

Ewa Cygan-Sidorkiewicz

 

wg harmonogramu

5.

Dodatkowe zajęcia z biologii dla klas: 1g, 2c, 3c

Ewa Cygan-Sidorkiewicz

wg planu lekcji danej klasy

6.

Koło języka hiszpańskiego

Anna Feler

 

czwartek 15.25-16.10

7.

Zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 3a

Anna Jacewicz

poniedziałek 12.45-13.30, wtorek 8.55-9.40

8.

Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki

Agata Jakubczyk

czwartek 7.10-7.55

9.

Konsultacje z historii, przygotowujące do matury

Marzena Kosińska

poniedziałek 13.30-14.15

10.

Konsultacje filozofii

Marzena Kosińska

 

poniedziałek 14.20-15.25

11.

Zajęcia przygotowujące do matury z chemii dla klasy 3c

Leszek Lenart

piątek 11.50-12.35

12.

Dodatkowe zajęcia z chemii dla klas:

1h,

2b

Leszek Lenart

 

środa 11.50-12.35

wtorek 7.10-8.00

13.

Zajęcia przygotowujące do matury z biologii dla klasy 3c

Ewa Michalewicz

środa 8.00-8.45

piątek 12.45-13.30

14.

Dodatkowe zajęcia z chemii dla klas:

1b,

1h,

2b

Ewa Michalewicz

 

czwartek 12.45-13.30,

poniedziałek 9.50-10.35,

wtorek 14.35-15.20

15.

Koło matematyczne dla klasy 2d

Marek Nitkiewicz

 

piątek 12.45-13.30

16.

Koło Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Angelika Romanik

środa 14.35

17.

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyka dla klasy 3e

Beata Sucharska

piątek 11.50-12.35

18.

Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego (PR)

Renata Szczepańska

środa 8.00-8.55

19.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 1g

Renata Szczepańska

do uzgodnienia

20.

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyka dla klasy 3a

Monika Uścińska

środa 11.00-13.00

21.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

Krzysztof Walendykiewicz

sobota 10.00-12.00

22.

Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego dla klasy 3c

Małgorzata Warno

czwartek 8.00-8.45

23.

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyka dla klasy 3b

Magda Zaborska

piątek 11.50-12.35