Wycieczki klasowe

Integracja klasy 1B02.10

Integracja klasy 1B

W dniach 24-25.09 klasa 1B wraz z wychowawczynią panią Ewą Michalewicz oraz paniami Agnieszką Błaszczyk i Iwoną Tomczyk udała się na wycieczkę integracyjną.

Wycieczka do Budapesztu19.06

Wycieczka do Budapesztu

9 czerwca 2018 roku klasy 2c i 1d pod opieką Pani Doroty Pawłowskiej, Pani Janiny Mazuś i Pana Leszka Lenarta udały się na malowniczą wycieczkę do stolicy Węgier- Budapesztu.

Integracja pierwszaków w Łapinie06.10

Integracja pierwszaków w Łapinie

W dniach 2-3 października cztery klasy pierwsze A, B, C, E uczestniczyły wraz w Panią pedagog i wychowawcami w biwaku integracyjnym w Ośrodku Bazowym Guru w Łapinie na Kaszubach nad jeziorem Łapino.

Wycieczka do Włoch19.06

Wycieczka do Włoch

W dniach 06.06.-13.06.2017r odbyła się szkolna wycieczka do Włoch, w której uczestniczyli uczniowie Gimnazjum nr 8 oraz 1LO pod opieką pani Małgorzaty Kamińskiej, pani Ewy Michalewicz oraz pani Ewy Skomorowskiej.

Licealiści na Wydziale Medycznym w Olsztynie10.02

Licealiści na Wydziale Medycznym w Olsztynie

6 lutego 2017r. uczniowie klasy 2b wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Tematem zajęć była „Identyfikacja płci za pomocą technik biologii molekularnej”.

Ciekawe zajęcia z ratownictwa15.11

Ciekawe zajęcia z ratownictwa

Młodzież lubi niesztampowe zajęcia, więc... uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego nabywają sprawności z zakresu umiejętności wykonywania czynności ratunkowych w kontakcie ze specjalistycznymi jednostkami z ratownictwa działającymi na terenie Elbląga.

Polak, Węgier, dwa bratanki...21.06

Polak, Węgier, dwa bratanki...

W dniach 10-16 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Budapesztu, pod opieką pani Doroty Pawłowskiej, pani Patrycji Kugler oraz pani Ewy Skomorowskiej.

I E w 3city21.06

I E w 3city

14 czerwca 2016r. klasa I E, wraz z opiekunami: wychowawczynią – Anną Luizą Górecką i pedagog: Anną Koka-Haufa, spędzili cały dzień na wycieczce w Trójmieście.

I G na tropie ostoi bobrów19.06

I G na tropie ostoi bobrów

13 czerwca uczniowie klasy 1g, wraz z wychowawczynią, panią Agatą Jakubczyk i nauczycielką biologii, panią Grażyną Bemnarek, wyruszyli do rezerwatu przyrody „Ostoja bobrów na rzece Pasłęce”.