Uczniowie I LO na wycieczce w Pasymiu

wycieczka 1e

W dniach od 3 do 5 czerwca 2019 r. uczniowie z klasy I e - pod opieką wychowawczyni i pani Adrianny Adamek-Świechowskiej - uczestniczyli w wycieczce do Pasymia. Naszym miejscem docelowym stał się - ładnie położony nad jeziorem Kalwa - ośrodek wypoczynkowy. Dzięki pani Adriannie poznaliśmy nie tylko historię  tego miejsca, ale również legendy związane z okolicą Pasymia.

Każde wspólne przebywanie młodzieży ze sobą wnosi wiele dobra i radości, a także buduje trwalsze więzi. Korzystając z pięknej pogody każdego dnia zażywaliśmy nie tylko kąpieli słonecznych. Do naszej dyspozycji pozostawał kryty basen i ciepła woda w jeziorze.

Czas naszego pobytu był wypełniony rozrywką, jak i zdobywaniem i utrwalaniem wiedzy. Przygotowane  przez nauczycieli niespodzianki edukacyjne (w formie zadań) stanowiły urozmaicenie pobytu. Jedną z zabaw były podchody edukacyjne, po których wyłoniono i nagrodzono zwycięzców workiem pełnym słodkości.

            Pobyt nad jeziorem Kalwa pozostanie na długo w naszej pamięci i stanowi jeden z etapów naszego wspólnego podróżowania, bowiem już teraz planujemy kolejne wspólne podróże.

            W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim uczniom z klasy I e za wspólnie spędzony czas. W imieniu własnym i młodzieży dziękuję pani Adriannie Adamek-Świechowskiej za czas spędzony z nami podczas naszego pobytu w Pasymiu.

 

Marzena Kosińska

 

 

 

 

 

        

  

 

Zdjęcia