Olimpiady

Drugoklasistka z indeksem03.05

Drugoklasistka z indeksem

W dniach 16-17 marca 2018r. w gmachu dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbył się finał IV edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Organizatorem był Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, a współorganizatorami 15 wyższych uczelni z całego kraju. W etapie centralnym brało udział 150 uczestników z całego kraju.

Olimpiada PCK18.12

Olimpiada PCK

Dnia 16 grudnia br. odbył się etap rejonowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły - zwycięzcy etapu szkolnego.
W kategorii szkół gimnazjalnych nasi uczniowie zdobyli:
- II miejsce - Krzysztof Grzybowski z kl. III G i
- III miejsce - Wiktoria Dębowska z kl. III H.
Wśród szkół ponadgimnazjalnych nasza licealistka - Beata Huszcza z klasy III B wywalczyła III miejsce.
Gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej29.05

Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej

Dnia 24 maja w Liceum REGENT odbył się II etap Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej: Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław.

XLVI Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna25.04

XLVI Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna

Na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego od 21 do 23 kwietnia odbył się etap centralny 46. Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej. Z wielką przyjemnością i niekłamanym podziwem informujemy, że uczennica klasy III B, Urszula Chrośniak zajmując 24 miejsce w Polsce została laureatką 46. Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej.

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej25.04

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej

3 kwietnia w Golubiu Dobrzyniu odbył się etap centralny II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej. Z ogromną radością i przyjemnością informujemy, że uczeń klasy I D, Janek Dąbrowski uzyskał tytuł finalisty.

Sukces naszego ucznia w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej04.04

Sukces naszego ucznia w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej

Rafał Więckowski (uczeń klasy 3A) został laureatem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez COPTIOSH zajmując II. miejsce. Rafał był jednym z 3 uczniów  województwa warmińsko-mazurskiego, którzy zakwalifikowali się do zawodów centralnych olimpiady.

II miejsce w Olimpiadzie Obrony Cywilnej14.03

II miejsce w Olimpiadzie Obrony Cywilnej

W Urzędzie Miasta w Elblągu odbył się elbląski etap Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Jak co roku uczniowie naszego liceum wzięli w niej udział.

Sukces Uli Chrośniak w Olimpiadzie Biologicznej10.02

Sukces Uli Chrośniak w Olimpiadzie Biologicznej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Urszula Chrośniak, uczennica klasy III B zakwalifikowała się do zawodów centralnych Olimpiady Biologicznej. Ula zajęła I miejsce w okręgu i znalazła się w gronie 15 osób, które uzyskały najlepsze wyniki w Polsce na tym etapie olimpiady!