Nadawca: ZSO / Ilość paczek: 10

paczka2

Kochani! Pobiliśmy swój dotychczasowy rekord - w tym roku wartość naszych szlachetnych podarków wyniosła ok. 3000 zł. Kupiliśmy wszystko z listy potrzeb i to w takich ilościach, że "nasza starsza Pani" nie będzie musiała się martwić o wiele spraw przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy. Dokładna relacja z finału Szlachetnej Paczki w dalszej części artykułu.

 

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
To były piękne chwile pełne wzruszeń. Pani Zofia prosiła by ją uszczypnąć, bo nie wierzy, że to wszystko prawda. Pani była zaskoczona ilością i jakością paczek. Co chwilę szlochająca, wdzięczna darczyńcy. Dotykała, głaskała wszystkie prezenty i łapała się co chwile za głowę ze zdumienia.
Co chce przekazać wolontariusz?
Drogi darczyńco dziękuję z całego serca za emocje, łzy moje i rodziny. To doświadczenie potrzebne było nam wszystkim, aby wzmocnić wiarę w drugiego człowieka. Rodzinie, że może dla odmiany spotkać ich wreszcie coś pięknego. Dla mnie, że warto odłożyć na chwilę sprawy i oddać swój czas innym. I Tobie kochany Darczyńco, że potrafisz dzielić się tym czym masz, a nie tym co ci zbywa.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Nie jestem dobra w pięknym mówieniu, ale ta pomoc dla mnie wiele znaczy. Człowiek, który bezinteresownie pomaga drugiemu człowiekowi to dla mnie nowe doświadczenie. Dlatego jeszcze nie mogę uwierzyć, że w tym uczestniczę, że zasługuję na takie wyróżnienie. Jesteście wspaniałymi, wrażliwym ludźmi o wielkim sercu, które kocha innych ludzi. Dziękuję za wybranie mnie i obdarowanie rzeczami na, które mnie nie stać na co dzień. Dziękuję.

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie Paczki - Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom!

 

Samorząd Uczniowski

 

Ps. Jedno z poniższych zdjęć przedstawia list od Obdarowanej.

Zdjęcia