Let's dance – w tanecznych rytmach

DSC00062

W miniony wtorek 19. czerwca odbyła się IX edycja szkolnego Dnia Muzyki. Motywem przewodnim tegorocznej wspólnej zabawy, w której wzięło udział 8 klas gimnazjum i liceum (1a,1d, 2c, 2d, 2g, 2h, 2i, 3i), była muzyka taneczna. Imprezę przygotowały klasy 2a i 2e wraz z wychowawczyniami: Panią Magdą Zaborską oraz Beatą Sucharską.

 

     Poziom tegorocznych występów był wyjątkowo wysoki. Jury (wychowawcy klas biorących udział w konkursie) po burzliwych obradach wyłoniło dwie zwycięskie klasy: 2i oraz 3i, które otrzymały nagrody pieniężne.
Jury postanowiło również przyznać nagrody indywidualne wyróżniającym się podczas występów uczniom. Nagrody w postaci bonów prezentowych otrzymali: Jakub Denisiuk z kl. 2a, Hubert Głuchowski z kl.1d, Amadeusz Tuszyński z 2c, Krystian Wróblewski z kl. 2d, Łukasz Bombała z 2g, Narine Kazarian z 2h, Maja Bartnicka i Julia Bukowiec z 2i oraz Emil Dworzyński z 3i.

     Na wyróżnienie zasłużyli również: Julia Paliwoda z kl. 1a, Ewa Stando i Klaudia Dębska z 2c, Ala Kalicińska z 2g, Joanna Stachurska i Małgosia Czchuj z 2h, Maja Jemczura, Hanna Żyłowska i Bartosz Bloch z kl. 2i oraz Klaudia Grigoryan z 3i. Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody-niespodzianki.

     Tegoroczna edycja Dnia Muzyki po raz kolejny pokazała olbrzymią kreatywność i pomysłowość społeczności ZSO. Za rok czeka nas dziesiąta – jubileuszowa edycja zabawy.