Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych Gimnazjum Nr 8

logo2

21 marca Kuratorium Oświaty w Olsztynie opublikowało listę laureatów i finalistów Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. W tym roku szkolnym nasi gimnazjaliści spisali się na medal - zdobyli dwa razy więcej tytułów niż w roku ubiegłym.

 

Przedmiot

Tytuł laureata

Tytuł finalisty

Język polski

3

7

Historia

-

1

Matematyka

-

3

Biologia

6

1

Chemia

1

-

Fizyka

3

5

Geografia

2

4

Język angielski

-

2

Razem

15

23

 

 

Tytuł laureata z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Biologii otrzymali:

 

Wiktoria Gabis z klasy III h, opiekun – pani Ewa Michalewicz,

Natalia Kaluza z klasy III g, opiekun – pani Ewa Michalewicz,

Aleksandra Oleszkiewicz z klasy III h, opiekun – pani Ewa Michalewicz,

Natalia Piwcewicz z klasy III h, opiekun – pani Ewa Michalewicz,

Jan Szulewski z klasy III g, opiekun – pani Ewa Michalewicz,

Aleks Tyburcy z klasy III g, opiekun – pani z klasy Ewa Michalewicz.

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Biologii otrzymała:

 

Weronika Karska z klasy III g, opiekun – pani Ewa Michalewicz.

 

Tytuł laureata z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego otrzymali:

 

Kamila Bernardzik z klasy III i, opiekun – pani Agnieszka Błaszczyk,

Weronika Stanowska z klasy III i, opiekun – pani Agnieszka Błaszczyk,

Aleksander Cyckowski z klasy III g, opiekun – pani Anna Luiza Górecka.

 

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego otrzymali:

 

            Maja Bartnicka z klasy III i, opiekun – pani Agnieszka Błaszczyk,

            Alicja Kalicińska z klasy III g, opiekun – pani Anna Luiza Górecka,

            Jakub Kobyliński z klasy III g, opiekun – pani Anna Luiza Górecka,

            Mateusz Łukaszenko z klasy III g, opiekun – pani Anna Luiza Górecka,

            Piotr Stankiewicz z klasy III g, opiekun – pani Anna Luiza Górecka,

            Aleks Tyburcy z klasy III g, opiekun – pani Anna Luiza Górecka,

            Aleksandra Pakieła z klasy III h, opiekun – pani Lucyna Murawska.

 

Tytuł laureata z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki otrzymali:

 

            Michał Graczyk z klasy III g, opiekun – pani Jolanta Bombała,

            Karol Serdeczny z klasy III g, opiekun – pani Jolanta Bombała,

            Mateusz Zaborski z klasy III h, opiekun – pani Jolanta Bombała.

 

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki otrzymali:

 

            Marcin Bajkowski z klasy III g, opiekun – pani Jolanta Bombała,

            Mateusz Dębowski z klasy III j, opiekun – pani Jolanta Bombała,

Mateusz Łukaszenko z klasy III g, opiekun – pani Jolanta Bombała,

            Aleks Tyburcy z klasy III g, opiekun – pani Jolanta Bombała,

            Aleksander Wyrwa z klasy III g, opiekun – pani Jolanta Bombała.

 

Tytuł laureata z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Geografii otrzymali:

 

Mateusz Dębowski z klasy III j, opiekun – pan Cezary Alaszkiewicz,

Karol Serdeczny z klasy III g, opiekun pani Janina Mazuś.

 

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Geografii otrzymali:

 

Maja Bartnicka z klasy III i, opiekun – pan Cezary Alaszkiewicz,

Weronika Stanowska z klasy III i, opiekun – pan Cezary Alaszkiewicz,

Mateusz Zaborski z klasy III h, opiekun – pan Cezary Alaszkiewicz,

Jan Szulewski z klasy III g, opiekun – pani Janina Mazuś.

 

Tytuł laureata z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Chemii otrzymał:

 

Mateusz Zaborski z klasy III h, opiekun – pani Alicja Rojek – Oleńska.

 

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki otrzymali:

 

Michał Graczyk z klasy III g, opiekun – pan Marek Nitkiewicz,

Mateusz Łukaszenko z klasy III g, opiekun – pan Marek Nitkiewicz,

Karol Serdeczny z klasy III g, opiekun – pan Marek Nitkiewicz.

 

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego otrzymali:

 

Natalia Kaluza z klasy III g, opiekun – pani Renata Szczepańska,

Karol Serdeczny z klasy III g, opiekun pani Renata Szczepańska.

Tytuł finalisty z Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Historii otrzymała:

 

Kamila Bernardzik z klasy III i, opiekun – pan Piotr Ciach.

Laureatom, finalistom oraz nauczycielom ogromnie gratulujemy, dziękujemy za włożoną pracę i poświęcony czas, a przede wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Anna Luiza Górecka,

rzecznik ZSO