Konkursy i stypendia

Konkurs na Recenzję Książki10.12

Konkurs na Recenzję Książki

W naszej szkolnej bibliotece pojawiły się nowe książki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybory, dokonane przez uczestników Konkursu na Recenzję Książki, potwierdzają potrzebę tej różnorodności, ponieważ każdy z nich opisał inny tytuł. Zwyciężyła Anna Kurzyńska z klasy 1e.

Chemiczny sukces!22.11

Chemiczny sukces!

Z ogromną dumą informujemy, że uczennica klasy IIIc  Alicja Piekarska zakwalifikowała się do zawodów I stopnia  65.Ogólnopolskiej  Olimpiady Chemicznej.

Stypendium szkolne - zawiadomienie06.11

Stypendium szkolne - zawiadomienie

Osoby, które złożyły wnioski o stypendium szkole proszone są o odbiór zawiadomień dotyczących terminu wydania decyzji stypendialnych. Odbiór w godzinach pracy pedagoga i psychologa – gab. 25.

Kolejni stypendyści św. Mikołaja w I LO30.10

Kolejni stypendyści św. Mikołaja w I LO

18 października 2018r. miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów uczniom I Liceum Ogólnokształcącego. Szkolnemu Kołu Wolontariatu i Samorządowi Uczniowskiemu ZSO udało się pozyskać stypendia z programu Stypendia św. Mikołaja.

Laureatka ogólnopolskiego konkursu literackiego23.10

Laureatka ogólnopolskiego konkursu literackiego

Mowa o Karolinie Tomaszewskiej z klasy 1B. Jej twórczość literacka znalazła uznanie już w poprzednim roku szkolnym (Karolina uczyła się w "naszym" gimnazjum), kiedy to zdobyła wyróżnienie w konkursie międzynarodowym. Tym razem uzyskała tytuł laureata ogólnopolskiego przeglądu literackiego LIPA 2018.

Lubimy planszówki!20.10

Lubimy planszówki!

Od kilku lat uczniowie ZSO uczestniczą w elbląskim Międzyszkolnym Turnieju Gry CASHFLOW. Za każdym razem wracają stamtąd z dyplomami, nagrodami i utwierdzają się w przekonaniu, że planszówki to doskonała zabawa.

PODZIĘKOWANIE19.06

PODZIĘKOWANIE

Organizatorki Konkursu Poezji Amatorskiej pragną podziękować pani Beacie Wiszniewskiej (Mamie naszej uczennicy z 1B) za odwagę i wrażliwość. Pani Beata wykazała się nimi przysyłając swoje wiersze.

Szkolny Konkurs Poezji06.06

Szkolny Konkurs Poezji

Szczęśliwi z faktu, że mamy w ZSO poetów oraz wdzięczni za podzielenie się z nami (jury) czymś tak osobistym, jak własne utwory, ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Poezji.

Galileo 201817.04

Galileo 2018

Z przyjemnością informujemy, iż w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki "Galileo 2018" laureatami zostali:
- Karol Serdeczny kl.2g
- Aleks Tyburcy kl. 2g
Wyróżnienia otrzymali:
- Mateusz Zaborski kl.2h
- Mateusz Łukaszenko kl.2g
- Michał Graczyk kl.2g
Serdeczne gratulacje!