Bal maskowy

10989301_816405638433879_906050115023349397_n[1]

 

            13 lutego 2015 roku w auli I LO odbył się bal maskowy. Zabawa trwała od godziny 18.00 do 22.00. W tym czasie aula huczała od głośnej muzyki, tańca i śmiechu.

Impreza zorganizowana była w klimacie „american dream” – potańcówek z lat 80-90-tych. Nie zabrakło również współczesnej muzyki, chętnie słuchanej przez nastolatków. Ta swoista hybryda zaowocowała trafieniem w gusta muzyczne wszystkich uczestników, ponieważ każdy z nich mógł odnaleźć coś dla siebie.

 

Eleganckie stroje licealistów prezentowały się pięknie na tle baśniowej auli, przystrojonej tego dnia balonami, wstążkami i kotylionami. Nie zabrakło również stołów zastawionych różnego rodzaju smakołykami. Gościom w szczególności przypadł do gustu stół z finezyjnie ułożonymi owocami i fontanną z czekoladą.

Nie zapomnijmy o najważniejszym elemencie balu – były nim maski. Dzięki nim każdy z uczestników mógł porzucić swoje codzienne „ja” i tego wieczora stać się, kimkolwiek chciał.

Dodajmy, że oprócz muzyki odtwarzanej przez dj’a, mogliśmy również usłyszeć  utalentowanych uczniów naszej szkoły. Na scenie zaprezentowali się: Konrad Pałasz, Mirella Burcewicz oraz duet Filip Szczepański i Weronika Czajkowska.

W wyborach na króla i królową balu zwyciężyli: Karolina Brzozowska i Piotr Martyna z klasy Ie.

Impreza nie odbyłaby się bez zaangażowania następujących osób: Dagmary Jabłońskiej, Dominiki Kosińskiej, Małgorzaty Sienicy, Piotra Martyny i Weroniki Czajkowskiej.

Organizatorzy serdecznie dziękują pani Lucynie Murawskiej za opiekę w trakcie balu oraz chłopcom z klasy Ia za pomoc przy organizacji imprezy.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w większym gronie.

 

 

 

Dagmara Jabłońska, klasa Ie