Aktualności

Wspaniała wycieczka do Zakładu ,,ENERGA"28.05

Wspaniała wycieczka do Zakładu ,,ENERGA"


W poniedziałek 25.05.2015 r. uczniowie kl. II h (klasa z innowacją ekologiczną) pod opieką p. Grażyny Bemnarek i p. Iwony Karbowskiej udali się do  Zakładu Elektrociepłowni "Energa Kogeneracja Sp. z o.o." w Elblągu.

Żywa lekcja historii z Bractwem Rycerskim KERIN24.05

Żywa lekcja historii z Bractwem Rycerskim KERIN

Dnia 20 kwietnia 2015 roku młodzież z Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu uczestniczyli w żywej lekcji historii prowadzonej przez pana Romana Chmieleckiego i pana Sebastiana Szołę z Bractwa Rycerskiego KERIN.

Zebrania z rodzicami18.05

Zebrania z rodzicami

W czwartek, 21 maja 2015r. odbędą się zebrania z rodzicami. Na godzinę 17:00 zapraszamy rodziców uczniów gimnazjum, natomiast na godzinę 17:30 rodziców rodziców uczniów I LO. Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram spotkań:

Kolejne sukcesy uczniów z klasy I B18.05

Kolejne sukcesy uczniów z klasy I B

8 maja podczas Forum Młodych Ekologów odbyło się podsumowanie tegorocznych konkursów z dziedziny biologii i ekologii oraz zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.

Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne 18.05

Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Patryk Gralewicz (po raz drugi z rzędu) wygrał Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne, organizowane przez UWM w Olsztynie, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Krystian Wróblewski zajął trzecie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Serdeczne gratulacje!!!

3g w projekcie CEO „Młodzi głosują”18.05

3g w projekcie CEO „Młodzi głosują”


Uczniowie klasy 3g z wielkim zaangażowaniem dołączyli do projektu CEO - „Młodzi głosują”. Zorganizowali symulację wyborów prezydenckich, która w naszej szkole odbyła się 30 kwietnia 2015 r. w godzinach 8-13. Każdy uczeń ZSO mógł oddać głos na swojego kandydata.

Wyprawa klasy III H w Dolinę rzeki Wałszy17.05

Wyprawa klasy III H w Dolinę rzeki Wałszy

  8 maja klasa III H udała się autokarem wraz z opiekunami: panią Ewą Michalewicz, wychowawczynią – Agatą Jakubczyk i Anną Górecką w kierunku Pieniężna.

Piotr Klimek wywalczył kolejny indeks15.05

Piotr Klimek wywalczył kolejny indeks

 Uczeń klasy IIId, Piotr Klimek uzyskał tytuł Laureata III stopnia z przedmiotu matematyka w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH”.

Akademia Słowaka15.05

Akademia Słowaka

27 kwietnia br. w ramach nowego projektu „Akademia Słowaka” nauczyciele ZSO przy ul. Pocztowej przeprowadzili wyjątkowe zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu.